درباره فروشگاه شیرآلات دی بی کالا

سال ها تجربه در زمینه فروش انواع شیرآلات ساختمانی در حجم انبوه و همچنین عرضه مستقیم به مصرف کنندگان ما را برآن داشت تا با ارائه محصولات خود بصورت آنلاین گامی جدید در جهت ارائه خدمات تخصصی به شما عزیزان برداریم.
دی بی کالا فعالیت خود را از سال 1350 در یکی از مغازه های بازار بزرگ تهران با فروش شیرآلات و انواع لوازم بهداشتی ساختمان بصورت کاملا سنتی آغاز کرد و امروز بیش از چهار دهه است که در کنار شما عزیزان هستیم. این فروشگاه، در طی دهه‌های مختلف و با فعالیت در امر پخش و فروش شیرآلات و سایر لوازم بهداشتی ساختمان توانست تا مرحله واردات محصولات لوکس و درجه یک از کشورهای اروپایی و آسیایی گسترش یافته و برترین محصولات داخلی و خارجی را به شما عزیزان عرضه دارد.
تیم ما در دبی کالا با هدف پاسخگویی به نیاز بازار داخلی و تأمین تقاضای مصرف کنندگان همواره در تلاش هستیم و در راستای جلب رضایت مخاطبان از هیچ امری فروگذار نخواهیم بود.

امروزه فروشگاه دبی کالا در بازار بزرگ تهران وارد کننده و عرضه کننده مستقیم انواع شیرآلات در طرح‌های متنوع و برندهای برتر ایران و جهان است. کسب تجربیات متعددی که طی ده ها سال به دست آمده ما را برآن داشت تا با ورود به دنیای مدرن زمینه سهولت ارائه خدمات و عرضه محصولات به شما عزیزان را فراهم سازیم. بخصوص با تغییر سبک زندگی و الگوی مصرف طی سال‌های اخیر، برآنیم تا در جهت رفع نیاز مصرف کنندگان با تکیه بر تجربیات قدیمی و آموخته‌های ارزشمند گذشته روشی نوین را بکار بندیم.
تلفیق تجربیات کسب شده با تخصص، دانش و تحصیلات آکادمیک در رشته‌های دیجیتال مارکتینگ، مدیریت بازرگانی و طراحی دکوراسیون از برترین دانشگاه‌های خارجی و داخلی، بستری مطمئن در حوزه دیجیتال و فروش آنلاین را فراهم می‌سازد. عرصه جدیدی که زمینه آشنایی بیشتر شما را با خانواده دبی کالا فراهم می‌سازد. به این ترتیب، مصرف کنندگان محترم می‌توانند با استفاده از خدمات آنلاین دبی کالا در زمینه مشاوره تخصصی و خرید آنلاین محصولات، لذت یک خرید آسان و مطمئن را تجربه کنند.

منو
بستن

سبد خرید

بستن

علاقه‌مندی

اخیرا مشاهده شده

بستن
بستن

بستن

دسته بندی ها

سوالی دارید؟ با ما صحبت کنید!
مکالمه را شروع کنید
می‌توانید در WhatsApp با تیم پشتیبانی فروشگاه شیرآلات ساختمانی دی بی کالا گفتگو کنید.
ما با دقت و به سرعت پاسخ می دهیم

بچرخان و ببر !

  • گردونه رو بچرخون و تخفیف بگیر
شانس خود را امتحان کنید
هرگز
بعدا یادآوری کن!
نه ، ممنون